Řekli o nás

Učitelé

V hodinách českého jazyka využíváme umimecesky.cz v každé hodině. Pro žáky je střídání různých činností při opakování pravopisu a gramatiky důležité a on-line cvičení představují skvělou alternativu k pracovním sešitům či diktátům. Žáky takové procvičování baví a tím pádem se toho také víc naučí.

Oproti jiným výukovým webům oceňujeme především propracovaný systém tříd a zadaných úkolů, které pro učitele tvoří příjemný a komplexní přehled postupu třídy. Fandíme celém webu umimeto.org a děkujeme za skvělou spolupráci.

Petr Kuba, EDUCAnet - střední škola a základní škola České Budějovice, s.r.o.

Cvičebnice Umíme česky je bezesporu přelomová pomůcka pro hodiny češtiny. Atraktivní prostředí a uživatelská přístupnost cvičebnice nadchly žáky naší školy natolik, že úlohy řeší i mimo hodiny češtiny.

Žáci oceňují procvičování online jako moderní nástroj k přípravě na didaktický maturitní test. Já vyzdvihuji funkčnost systému, časté aktualizace úloh a především vynikající komunikaci s administrátory.

Mgr. Karel Singer, Soukromá hotelová škola Bukaschool s.r.o.

Dobrý den, chtěla bych Vás pochválit za výborný nápad vytvořit online program na český jazyk. Každý den ho s mými páťáky používáme, zadáváme domácí úkoly. Myslím si, že se díky Vám zlepšila úroveň znalostí, protože jevy mají neustále před sebou a vidí i své chyby.

Hezký den a ať se Vám daří, za každou novinku v online umíme česky budeme rádi.

S pozdravem, Šárka Kröhanova ZŠ Nerudova, Jirkov

Dobrý den, nenašel jsem chybu, ani vám nechci nic vytýkat. Ba právě naopak! Chtěl bych vás pochválit a podělit se o své první dojmy. Dnes jsem s portálem seznámil dvě třídy žáků. Důležité ale bylo, že dnes se mohli žáci zatím zcela volně seznámit s obsahem a vše si vyzkoušet.

Nejpopulárnější byla střílečka (vtipy) a Tetris. Šlo o žáky 6. a 7. ročníku. Prý si s tím budou "hrát" i doma! A dobrovolně! To já považuji za malé vítězství. Pokud se vám podaří doplňovat další hry a cvičení, aby se toho tak rychle nenabažili, bude projekt velmi úspěšný. Já velmi oceňuji učitelský mód se statistikami. Ještě jednou děkuji a přeji hodně štěstí.

Mgr. Jaroslav Feřtek, ředitel, Základní škola a Mateřská škola Kladno

Vaše webové stránky dětem nabízím k domácí přípravě a pravidelně je spolu navštěvujeme v hodinách ČJ - tedy za odměnu. Střílečky, tetris i vtipy se jim líbí moc! Pracuji se žáky 5. - 7. ročníku.

Marcela Dokoupilová, ZŠ Brno, Vejrostova 1

Milé Umíme česky, moc se mi Vaše forma učení líbí! Učím na střední škole, kde už se pravopis nevyučuje, má se pouze upevňovat.Je to dost problém, protože studenti pravopis neovládají, ale já nemám dostatečnou hodinovou dotaci k tomu, abych je to doučila.

Při zkoušení Vašich cvičení mě něco napadlo, snad to dovedu správně vysvětlit. Pro nás učitelky by bylo dobré, kdyby zde šly vytvořit skupiny uživatelů (pojmenované např. podle třídy a školy), do nichž by se studenti přihlásili, nebo by je tam přihlásit sám učitel. Já bych potom měla přehled o tom, jak studenti procvičují, a mohla bych jim za to dávat nějaké plusové body. Myslím, že by to bylo výborné pro učitele, žáky i pro Vás :) Děkuji za skvělou pomůcku!

Hedvika Landová

Dospělí

Vážení, moc děkujeme za tuto app, která je úžasná a skvělá! Skutečně mohu říci, že funguje, syn se díky Vaší app minulý rok zlepšil ve škole o 2 stupně (4.třída). Navíc tato app se stala v naší rodině součástí přípravy do školy. Je skutečně zábavná a věřím, že spousta dětí ji vnímá jako hru.

Náš syn s ničím jiným nepracuje a v podstatě nám tato app nahrazuje školní pomůcky. Vyhovuje mi, že zde není potřeba nátlaku, syn prakticky sám otevírá app a jde ,,trénovat,,. Podotýkám, že různé soutěže, doplňovačky a další poutavé vzdělanostní prvky používám i já a se synem se tímto způsobem velice dobře pobavíme, nejvíce se nasmějeme pokud udělá chybu maminka. Mějte se a přeji Vašemu týmu jen to nejlepší a moc DĚKUJEME!!!

S pozdravem Andrea Nedomlelová, Dis.

Dobrý den, chci Vám moc poděkovat. Od mojí maturity už uběhla spousta času a leccos se mi z hlavy vypařilo. K plánovanému pročítání pravidel pravopisu jsem se nikdy ve skutečnosti nedostala. A teď jsem objevila Vás.

Vše máte jednoduché, přehledné, dostatečně obsáhlé a zábavné. Jste mojí velkou nadějí vyplnit časem vzniklé mezery a psát dlouho a dlouho téměř bezchybně. Nesmírně si Vaší práce vážím a určitě Vás budu všude propagovat. Ještě jednou děkuji! Zdraví Věra Bartáková :)

Věra Bartáková

Je to opravdu výborný nápad! Hodně lidí přesně tohle potřebuje (občas i já :)

Marie Matoušková

Děkuji za super web - už nemusím děti nahánět k procvičování češtiny, občas je musím spíš odhánět :) Navíc mi to dost usnadňuje domácí vzdělávání syna. Děkuji.

Marcela Chvátilová

Žáci

Dobrý den, jsem žákyní 6.třídy a velmi se mi líbí váš způsob. Díky vám jsem se naučila některá pravidla. :) Chci vám poděkovat. Čeština mi z počátku moc nešla ale po pár měsících učení a procvičování na této internetové stránce mi opravdu pomohla. V poslední době dostávám jedničky (max. 1-) s diktátů. Pan učitel mě chválí a je rád že se snažím. Děkuji moc. :)

S pozdravem Karolína Doležalová. 6.B :)

Super mám to tu moc ráda díky moc za tuto skvělou stránku matiku nesnáším ale zde mě moc baví. ze školy se vždy těším a říkám si kdy už to panebože skončí ale této stránce věnuji svůj volný čas.

Nepodepsaná studentka

Jsem žákem 8.A v Kopidlně. Na této stránce jsem poprvé moc se mi líbi tento nápad. Čeština se mi zdá zábavnější než předtím. Paní učitelka nám zatím dovolila jít na střílečku a na doplnovačky. Chtěla bych na Tetris je to velmi zábavné ale zatím nemohu. Díky této stránce je to mnohem lepší a zajímavější. čérky mi nejdou doufam že mi tento program pomůže aby to uměla. Děkuju

Kateřina Skřivánková, 8.A

Opakovali se ty věty jinak to bylo super. Procvičila jsem si diktát a myslím si že sem se zlepšila :) děkuji že jste tuto stránku vynalezli. (asi mám v tomto psaní chyby že jo, ale stejně se musím ještě učit, takže se omlouvám za tyto chyby a ještě jednou děkuji za tento moc moc moc povedený diktát) :D

Nepodepsaná studentka

Dobrý den, jsme velmi nadšené z této stránky. Líbí se nám hlavně vtipy a roboti! Děkujeme!

Maky a Juli

Dobrý den. Já bych moc chtěla pochválit hru DOPLNOVAČKA. Je to moc a moc zábavné a také jsem ráda za hru STŘÍLEČKA.

Adélka

Dobrý den :-) Jmenuji se Rebeka a mám moc ráda tuhle stránku. Je to hodně zábavné.... hravé... prostě super !!! Jsem ráda že jste ji vymysleli :-)

Rebeka

Ahoj lidi děkuji že tyto stránky máte díky vám jsem dostala 1 maximálně 2 z češtiny opravdu děkuji ahoj a myslete dál.

Nepodepsaná studentka

Dobrý den, jmenuji se Esterka a na těchto aplikacích trávím celé dny a noci. Je to super. Je mi devět a půl let. :-)

Esterka

ahoj jsem moc ráda že mohu na vaše stránky mam1 z češtiny

Nepodepsaná studentka

Je to moc super hra. Pomáhá mi to to dost.Mohli by ste tam ještě něco přidat? Děkuji.

Tereza Kozová

Nejvíce mě baví závody je to mnohem zábavnější neš se učit normálně trávím tu 3 H deně a to nemám rád vyjmenoaná slova!!!!!!!!Ale tady je to uplně něco jiného!!!!!!!!!!!!!!!!

Nepodepsaný student

Dobrý den, 16.10.2016 jsem objevila vaše cvičení v podobě vtipů a zároveň procvičování.Cvičení mě pobavila a zároveň jsem si i něco zopakovala. Mé mamince se to moc líbilo tatínkovi taky a já jsem zas o trochu chytřejší a i pozitivita mi stoupla...! S pozdravem Kristýna.:)

Kristýna

Je to super Je to místo kde se mohu zlepšit v češtine moc vám dekuji.

Michael

Pobavilo nás

Mohli by jste prosím říct naší paní učitelce ať nám tuto známku zapíše do ŽK? děkuji

Nepodepsaný student

Dobrý den chci vás upozornit na to že byste mněly vytvořit novou hru mám pár nápadů třeba box kde je y a i jako boxer a klyknul by na spravneho boxera a ten by bouchnul boxera B a po X příkladech by boxer který by byl více krát trefen by spadl :D naschledanou

Fantomas :D

Hra je velice dobrá prosím udělejte podobnou třeba s roboty nebo tanky ve stilu world of tanks děkuji :-)

Matěj Švanda

Vždy by to mělo být dobře i když dítě udělá chybu-když je to špatně sebevědomí dítěte se tím skazí o 10% al když má vše správně potěší ho to a bude se více učit

Nepodepsaný student